KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9065041
nr 906 5041
Blandteknik
2 st, Ulf Bergquist, signerad. -92, bladets mått: 49x32
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 20:31:09
400 kr
400 kr